Age of the Gods: God of Storms – moja ocena o tej fascynującej grze automatowej

4.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak wykonać jak najsłynniejszą grę automatową, jest zagadką każdego producenta. Autorzy gry Age of the Gods: God of Storms bez wątpienia sami nawet nie spodziewali się, że ich produkt podbije świat. Gdyby ich spytać, co uważają za najistotniejszy bodziec sukcesu swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja tymczasem postaram się trochę bliżej przeanalizować tą grę i przemyśleć się w czym znajduje się jej sukces. Nakłaniam więc do przestudiowania tego krótkiego tekstu.

Age of the Gods: God of Storms to gra opracowana przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy twór, toteż zapewne mogłeś już dawniej przeczytać o tej firmie. Ich inne gry też okazały się rozchwytywan, jakkolwiek bez wątpienia nie w takim stopniu co Age of the Gods: God of Storms. Gra została zrealizowana głównie na potrzeby witryny Casino.com. To dokładnie najoptymalniej na ich stronie zetknąć się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dojście do bardzo dobrych gratisów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Łatwa, ale zapadająca w pamięć stylistyka Age of the Gods: God of Storms

Ta gra w swojej symbolice przede wszystkim opiera się na Mythology co jest charakterystycznym identyfikatorem reprezentacyjnym Playtech. Jest to skądinąd dosyć pospolita symbolika, dlatego lwia cześć fanów automatów będzie czuła się swojsko. Ilustracja muzyczna jest interesująca i całkiem wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach po prostu ciężko odpędzić ją od siebie. Efekty audialne jakie towarzyszą nam w czasie zmaganie są fajne i nie szarpią nam uszu jak to się zdarza w razie wielu innych produktów.

Age of the Gods: God of Storms w momencie rozgrywki wykorzystuje 5 bębnów i 25 linii wypłat. Istotnie możliwe, że to jest istotnie jednym z powodów tak wielkiego sukcesu tej gry. Spora ilość linii wypłat ma wpływ bowiem na dosyć wszechobecne wygrane. Jest to ponadto właściwość najczęściej wzmiankowana, gdy gdzieś w Internecie – na forum czy też pod publikacją – zostaje wspomniana nazwa Age of the Gods: God of Storms. Drugą wielokrotnie napomykaną sprawą jest zaś niemały próg jeśli chodzi o najwyższy stopień obstawianego zakładu. Ten tymczasem ulokowany jest na €10.

Zyskowne warunki i wielkie możliwości wygranych w Age of the Gods: God of Storms

Age of the Gods: God of Storms ma się rozumieć nie jest w stanie się obyć ponadto bez jackpotów i wymienianych już poprzednio bonusów. Zapewne to formalność, ale lepiej wszelako podkreślę, że Age of the Gods: God of Storms faktycznie używa Yes jackpoty. Te, razem z pociągającym gratisem którym jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, dopuszcza zdobycie naprawdę poważnych funduszy, przy kapce szczęścia nie wydając zbyt dużo gotówki na zakłady!

Powyżej notowałem o wielu różnorodnych plusach gry Age of the Gods: God of Storms. Każda tych właściwości może być teoretycznie tą zwycięską, która przesądzi, że ty jako hazardzista obierzesz dokładnie Age of the Gods: God of Storms, a nie tytuł konkurencji. Mnie samemu niełatwo rozstrzygnąć, która właściwość jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę również narzucał wyboru tobie.