Age of the Gods: Furious 4 – moja wizja o tej interesującej grze automatowej

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

W jaki sposób zbudować jak najsłynniejszą grę automatową, jest zadaniem każdego wytwórcy. Kreatorzy gry Age of the Gods: Furious 4 najprawdopodobniej sami zresztą nie spodziewali się, że ich produkt zyska taką sławę. Gdyby ich zagadnąć, co sądzę za najważniejszy bodziec powodzenia swojej gry, przypuszczam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś zrobię wszystko, by trochę bardziej przestudiować tą grę i pomyśleć się w czym znajduje się jej powodzenie. Nakłaniam więc do przewertowania tego krótkiego opisu.

Age of the Gods: Furious 4 to gra wymyślona przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy wytwór, toteż prawdopodobnie mogłeś już dawniej przeczytać o tej firmie. Ich pozostałe sloty też okazały się znane, choć ewidentnie nie w takim stopniu co Age of the Gods: Furious 4. Gra została wyprodukowana w szczególności na korzyść strony Casino.com. To właśnie najlepiej na ich stronie zapoznać się z tym dziełem, gdzie będziemy posiadać dostęp do najdroższych gratisów, takich jak 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Prosta, ale przyciągająca uwagę stylistyka Age of the Gods: Furious 4

Ta gra w swojej myśli przewodniej głównie bierze za podstawę Mythology co jest charakterystycznym symbolem typowym dla Playtech. Jest to skądinąd dość pospolita tematyka, więc większość wielbicieli automatów będzie miała się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest ciekawa i całkiem wpada w ucho. Po kilku turach wręcz ciężko wyrzucić ją z głowy. Efekty foniczne jakie akompaniują nam w trakcie gry są przyjemne i nie irytują nam uszu jak to się zdarza w przypadku wielu innych publikacji.

Age of the Gods: Furious 4 w momencie rozgrywki obraca 5 kołowrotków i 20 linii wypłat. Wiele przypuszczalne, że to jest istotnie jednym z powodów tak ogromnego powodzenia tej gry. Pokaźna ilość linii wypłat przekłada się bowiem na stosunkowo pospolite triumfy. Jest to ponadto wartość wielokrotnie odnotowywana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum lub pod publikacją – pada nazwa Age of the Gods: Furious 4. Kolejną najczęściej sygnalizowaną sprawą jest zaś wysoki pułap jeśli chodzi o najwyższy stopień obstawianego zakładu. Ten z kolei ustanowiony został na €2.5.

Opłacalne uwarunkowania i wielkie możliwości zwycięstw w Age of the Gods: Furious 4

Age of the Gods: Furious 4 oczywiście nie może się obejść poza tym bez jackpotów i wspomnianych już powyżej bonusów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednakże zaakcentuję, że Age of the Gods: Furious 4 faktycznie ma Yes jackpoty. Te, wespół z fascynującym gratisem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, dopuszcza wygranie rzeczywiście niemałych funduszy, przy odrobinie uśmiechu losu nie wydając nazbyt wiele pieniędzy na zakłady!

Powyżej rozpisywałem się o paru różnorodnych plusach automatu Age of the Gods: Furious 4. Każda tych właściwości może być teoretycznie tą najlepszą, która zadecyduje, że ty jako gracz obierzesz właśnie Age of the Gods: Furious 4, a nie automat konkurencji. Mnie osobiście trudno zawyrokować, która właściwość jest tą główną, zatem nie będę też nakazywał selekcji tobie.