Age of Egypt – moja opinia o tej pasjonującej grze slotowej

4.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

To jak zbudować jak najlepszą grę automatową, jest zagadką każdego producenta. Kreatorzy slotu Age of Egypt zapewne sami zresztą nie zdawali sobie sprawy, że ich program odniesie taki sukces. Gdyby ich spytać, co sądzę za główny motor powodzenia swojej gry, uważam, że nie znaliby rozwiązania. Ja zaś postaram się ciut bliżej prześwietlić tą grę i przemyśleć się gdzie tai się jej powodzenie. Namawiam dlatego do przestudiowania tego lakonicznego opisu.

Age of Egypt to gra wymyślona przez Playtech. Nie jest to ich pierwszy wytwór, zatem niewykluczone, że mogłeś już do tej pory dowiedzieć się o tej marce. Ich pozostałe automaty również stały się modne, aczkolwiek wyraźnie nie w takim stopniu co Age of Egypt. Gra została zrealizowana głównie na potrzeby kasyna Casino.com. To dokładnie najlepiej na ich stronie zapoznać się z tym automatem, gdzie będziemy posiadać dojście do najdroższych premii, podobnych do 100 funtów i 200 darmowych spinów.

Zwyczajna, ale absorbująca estetyka Age of Egypt

Ta gra w swojej symbolice w głównej mierze bazuje na Egypt co jest charakterystycznym znakiem charakterystycznym Playtech. Jest to raczej dosyć powszechna symbolika, więc gros miłośników gier hazardowych będzie miała się swobodnie. Ilustracja muzyczna jest interesująca i całkiem wpada w ucho. Po paru etapach wręcz ciężko pozbyć się jej z głowy. Efekty dźwiękowe jakie pomagają nam podczas gry są relaksujące i nie drażnią nam uszu jak to się zdarza w razie większości różnych publikacji.

Age of Egypt w czasie gry wykorzystuje 5 bębnów i 20 paylinesów. Bardzo przypuszczalne, że to jest właśnie jednym z motorów tak kolosalnego powodzenia tej gry. Znaczna ilość linii wypłat przekłada się bowiem na relatywnie wszechobecne wygrane. Jest to także właściwość najczęściej wzmiankowana, kiedy gdzieś w Internecie – na forum lub pod artykułem – pada nazwa Age of Egypt. Drugą często napomykaną sprawą jest zaś wielki próg jeśli idzie o rekordowy stopień obstawianego zakładu. Ten tymczasem umieszczony jest na €5.

Dochodowe warunki i wielkie perspektywy nagród w Age of Egypt

Age of Egypt naturalnie nie jest w stanie się zadowolić ponadto bez jackpotów i wymienianych już powyżej gratisów. Możliwe, że to formalność, ale lepiej jednakże wyróżnię to, że Age of Egypt faktycznie używa No jackpoty. Te, równocześnie z interesującym bonusem jakim jest 100 funtów i 200 darmowych spinów, pozwala na zdobycie naprawdę dużych pieniędzy, przy kapce uśmiechu losu nie wykładając zbytnio sporo gotówki na zakłady!

Wyżej wspomniałem o paru rozmaitych przymiotach gry Age of Egypt. Każda tych właściwości mogłaby być potencjalnie tą zwycięską, która rozstrzygnie, że ty jako gracz wybierzesz właśnie Age of Egypt, a nie produkt konkurencji. Mnie osobiście trudno zawyrokować, jaka cecha jest tą pierwszorzędną, zatem nie będę również dyktował wyboru tobie.