88 Fortunes – moja ocena o tej pociągającej grze automatowej

4.8 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

To jak stworzyć jak najsłynniejszą grę slotową, jest zagadką każdego wytwórcy. Kreatorzy automatu 88 Fortunes bez wątpienia sami zresztą nie byli świadomi, że ich produkt tak bardzo się uda. Gdyby ich spytać, co sądzę za podstawowy powód powodzenia swojej gry, podejrzewam, że nie znaliby odpowiedzi. Ja natomiast postaram się nieco bardziej przestudiować tą grę i przemyśleć się w którym miejscu tkwi jej powodzenie. Zachęcam więc do przestudiowania tego niedługiego opisu.

88 Fortunes to gra wymyślona przez SG. Nie jest to ich początkowy twór, zatem przypuszczalnie mogłeś już do tej pory usłyszeć o tej marce. Ich inne gry także okazały się rozchwytywan, choć definitywnie nie w takim stopniu co 88 Fortunes. Gra została stworzona przede wszystkim na potrzeby strony BGO. To dokładnie najoptymalniej na ich witrynie zapoznać się z tym slotem, gdzie będziemy mieć dostęp do najlepszych gratisów, przypominających 10 darmowych spinów bez depozytu.

Zwyczajna, ale przyciągająca uwagę konwencja 88 Fortunes

Ta gra w swojej esencji szczególnie odwołuje się do Asian co jest charakterystycznym atrybutem charakterystycznym SG. Jest to skądinąd dość rozpowszechniona tematyka, więc większość miłośników slotów będzie miała się swobodnie. Muzyka jest interesująca i nawet wpada w ucho. Po kilku rozgrywkach po prostu niełatwo odpędzić ją od siebie. Efekty foniczne jakie akompaniują nam podczas rozgrywki są relaksujące i nie podrażniają nam uszu jak to się dzieje w razie większości różnych gier.

88 Fortunes w momencie gry wykorzystuje N/A bębnów i N/A paylinesów. Istotnie możliwe, że to jest właśnie jednym z motywów tak wielkiego powodzenia tej gry. Duża ilość linii wypłat przekłada się bowiem na całkiem liczbe wygrane. Jest to również wartość zawsze wspominana, kiedy gdzieś w Internecie – na grupie dyskusyjnej albo pod recenzją – pada określenie 88 Fortunes. Kolejną wielokrotnie wzmiankowaną sprawą jest z kolei duży pułap jeśli idzie o maksymalny stopień obstawianego zakładu. Ten zaś ustanowiony jest na €10.

Zyskowne warunki i ogromne prawdopodobieństwa triumfów w 88 Fortunes

88 Fortunes naturalnie nie jest w stanie się obyć poza tym bez jackpotów i przytaczanych już powyżej premii. Zapewne to oczywistość, ale lepiej jednak zaakcentuję, że 88 Fortunes naprawdę posiada No jackpoty. Te, razem z fascynującym bonusem którym jest 10 darmowych spinów bez depozytu, umożliwia zyskanie rzeczywiście pokaźnych finansów, przy odrobince szczęścia nie wydając zanadto dużo bilionu na zakłady!

Wcześniej rozpisywałem się o kilku rozmaitych pozytywach automatu 88 Fortunes. Każda tych cech może być potencjalnie tą najlepszą, która rozstrzygnie, że ty jako klient wybierzesz dokładnie 88 Fortunes, a nie produkt konkurencji. Mnie samemu nielekko postanowić, która właściwość jest tą podstawową, zatem nie będę też nakazywał wyboru tobie.